Virüs Bilgisayar Ltd. Şti. Destek Girişi     Virüs Bilgisyar-Facebook Sayfası

Yapısal kablolama

     Network sistemlerinin en önemli elemanı olan kablolama, karşılaşılan problemlerde büyük rol oynar. Doğru tasarım ve uygulama ile yıllarca kullanılacak kablolama sistemleri ve genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunuyoruz.

    • Fiber Kablolama Etrafında bir kaç kat koruyucu madde bulunan, ışık iletimini gerçekleştiren cam liflerden meydana gelen bu kablo, uzun mesafelerde büyük miktarda veri taşıyabilir. Bilgi taşıma kapasitesi yüksek olan bu kablolama, veri ve ses iletiminde idealdir.
   • UTP Kablolama Günümüzde en yaygın kullanılan veri kablolama türüdür. Içerisinde dört adet bükümlü tel olan bu kabloyu, Cat-6 ve Cat-7 standartlarında sizlere sunuyoruz.

  • Kabin Düzenleme Kabinlerdeki data ve enerji hatları kurulumunda gerekli bağlantı standartlarıyla sağlam ve güvenli sistemler kuruyoruz.

   • Sistem Odası Kurulumu Ağ donanımlarınızın verimli ve güvenlikli bir şekilde çalışması için, bu donanımların yangına dayanıklı - sıvı sızdırmaz duvarlarla çevrili olması, alarm ve bunlar gibi pek çok önlemi sizing için biz alıyoruz.